Žák
Střídali. J. Lubojacký, A. Střižík
Branka: J. Fehér

TJ Sokol Skřipov : FK Jakartovice 1:2 (1:1)
V sobotním slunečném odpoledni jsme přivitali na našem hřišti mužstvo z Jakartovic u kterých jsme na podzim inkasovali 6:0. Utkání začalo s menším spožděním,protože sudí přijeli jen ve dvou a tak se na lajnu postavil také rozhodčí ale hlavně starosta Skřipova Radim Čech.Hned první akce zavaněla brankou kdy si do šestnácky na centrovaný míč naběhl Radek Kubánek který vysřelil z voleje,ale bohužel se netrefil mezi tři tyče. Tím jsme naznačili Jakartovicím,že to tentokrát nebudou mít tak lehké jak na podzim a od toho se také odvijela hra.Naši byli důraznější do míče a tak hráči z čela tabulky naší branku za první půlhodinu ohrozili jen dvěma střelami zdálky které bravůrně zlikvidoval golman Olda Žák. Deset minut před koncem poločasu provedli hosté svůj první rychlý brejk a bylo to 0:1.Kluky to ale nepoložilo a dali se opět do útočení a před koncem půlky vystřelil z šestnácky ve svém prvním domácím utkání posila Jakub Féher a na jeho tečovanou střelu hostujicí brankář prostě neměl 1:1.Ve druhém poločase byla hra kouskovaná častými fauly na obou stranách.Hrači Jakartovic jako kdyby naše uspavali svou nečinosti aby opět provedlí ryhlou akci po své pravé straně odkuď poslali míč do šestnáctky kde si seběhl z levé strany hráč,který nedal Oldovi šanci zakročit 1:2.Naši si do konce utkání vypracovali několik šanci,které bohužel v branky neproměnili.Podle dění na hřišti by byla remíza spravedlivá,ale fotbal se hraje na branky a Jakartky dali o jednu více a proto si odvažejí tři body.Klukům můžeme poděkovat za bojovnost a předvedenou hru a těšit se co předvedou v příštím kole ve velkém derby kdy zajíždime na hřiště v Hradci,který má své ještě větší derby za sebou a na hřišti vedoucí Žipy prohrál 2:0. Další dnešní utkání Stěbořice:Vřesina 4:0.